Konsultant ds. monitorowania systemów IT

Warszawa, Polska

Wynagrodzenie: 10 000 - 12 000 PLN netto + VAT
Forma Umowy: B2B

Niezmiernie nam miło, że czytasz nasze ogłoszenie o pracę na stanowisko Konsultant ds. monitorowania systemów IT. Zapoznaj się proszę z poniższą ofertą pracy i zaaplikuj.  Gdy poniższy opis nie będzie wyjaśniał wszystkich Twoich wątpliwości zamieść swoje pytania podczas aplikowania.

Szukamy osoby, która posiada:

  1. Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów.
  2. Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  3. Przynajmniej jedno wdrożenie dowolnego systemu monitorowania infrastruktury IT oraz aplikacji.
  4. Znajomość systemów monitorowania Zabbix / Grafana lub pokrewnych.
  5. Znajomość języków skryptowych np. Python, Powershell, Bash.
  6. Znajomość języka zapytań PL/SQL.
  7. Podstawowa znajomość systemów Linux / Windows ze wskazaniem na Linux.
  8. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, prowadzenie korespondencji email, sporadyczne rozmowy ze wsparcie technicznym.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń utrzymaniowych z obszaru monitorowania systemów IT.

  • Zakładanie i prowadzenie zgłoszeń utrzymaniowych u producentów oprogramowania w przypadku wykrycia błędów.

  • Realizacja nowych projektów wdrożeniowych systemów monitorowania.

  • Dodawanie nowych elementów monitorowanych do istniejących systemów.

  • Miejsce pracy w trybie mieszanym - biuro Hawatel, biura klientów, praca zdalna.

  • Tworzenie dokumentacji technicznych głównie w języku polskim.

Jakie będą początki Twojej pracy:

  • Zapoznamy Cię z architekturą środowiska do monitorowania infrastruktury IT i aplikacji u naszych klientów.

  • Przeprowadzimy Ci wewnętrzne szkolenie na temat poszczególnych systemów monitorowania IT.

  • Udostępnimy Ci środowiska testowe do pogłębiania wiedzy na temat systemów monitorowania.

  •  Będziemy wspierać Ciebie wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów.

Co oferujemy:

  1. Elastyczne godziny pracy - oznacza to, że możesz wybrać rozpoczęcie swojej pracy w godzinach 08:00-11:00 i zakończenie pracy 16:00-19:00 w danym dniu.
  2. Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie 3 miesięcznego wdrożenia. Jeżeli fizyczna obecność w siedzibie klienta w danym dniu nie będzie wymagana możesz wówczas wybrać pracę zdalną lub pracę z biura Hawatel.
  3. Kontrakt B2B podpisany na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
  4. Wynagrodzenie na poziomie 10 - 12 tyś. netto + VAT w zależności od doświadczenia.

Czujesz, że posiadasz wymienione umiejętności? Dołącz do nas. Aplikuj nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań.